Web Analytics

Menaxheri i Bardhit nuk ndalet reagon ashpër ndaj Sarës

Botuar nga: InfoKosova

Mbrëmjen e se shtunes Sara Gjordeni ngriti dyshime se gjendja shëndetësore e nënës së Bardhit, e cila solli dhe largimin e këtij të fundit nga “Big Brother VIP”, mund të jetë e sajuar nga palët e treta, referuar menaxherit të reperit, Jetmir Agaj.

E për këto fjalë të Sarës ka ardhur edhe reagimi i menaxherit të Bardhit.

Pasi reperi publikoi një foto të nënës së tij ku shihej e shtruar në spital, Jetmiri e ka shpërndarë në InstaStory dhe krahas shkruan:

“Osht marrem e përmen emrin tim kur osht pytje shëndeti nanës vet! Njerz të smut, psiqik, toksik dhe të kallt për famë e për vëmendje e lajme”, ku dukshëm i drejtohet Sarës.

Shiko foton:

Të FUNDIT