Web Analytics

Meritoni ia “ngul” thiken Bardhit, nuk e ftoj Saren në dasmën e tij

Botuar nga: InfoKosova

Sot do të ndodh dasma e shumë pritur në shtëpinë me të famshme në vend, mes Meritonit dhe Ilnisës.

Andaj kjo ka ngjallur debate të shumta mes banorëve.

Meritoni përshkak të një konflikti me Sarën, harroj shoqërinë e tij me Bardhin dhe vendosi të mos e ftoj Sarën të jetë pjesë e këtij ahengu.

Teksa Sara shihet në gjendje të rëndë emocionale afër i qëndron i dashuri saj Bardhi.

A mendoni se Meritoni nuk ia kthej të njëjtin nder Bardhin, ndonëse ky i fundit e votoi për martës./kosovarja

Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT