Web Analytics

Meritoni tha se Romeo i ngacmoi guan, Elgiti hyn në BBV, ja çfarë ndodhi mes tij dhe banorit (Video)

Botuar nga: InfoKosova

Eshtë mbajtur edhe dasma në kuadër të lojës e çiftit Romeo-Heidi brenda shtëpisë së Big Brother VIP.

Ndër të ftuarit ishte edhe Elgit Doda, miku i Romeos.

Mirëpo përpos surprizës për Romeon, të gjithë ishin kuriozë nëse Elgiti do t’i reagonte Meritonit, pasi ky i fundit iu drejtua Romeos se merret me gratë e shokëve.

Megjithatë diçka e tillë nuk ndodhi, madje Elgiti ia uroi fitoren të gjithë banorëve, përfshirë Meritonin.

Sa i përket Romeos, ai u pa mjaft i emocionuar nga prania e Elgitit, ku nuk munguan as lotët prej tij.

Shiko videon:

Të FUNDIT