Web Analytics

Mimoza Mustafa është deformuar, nuk po njihet nga operacionet plastike

Botuar nga: InfoKosova

Ka një kohë të gjatë që nuk është aktive me projekte të reja muzikore.

Bëhet fjalë për këngëtaren e njohur dhe të dashur për publikun, Mimoza Mustafa.

Por, Mimoza është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në fotografinë e saj të fundit janë vënë në pah shumë ndërhyrjet e saj në fytyrë./ORAinfo/

Shiko foton:

Të FUNDIT