Web Analytics

Mirdoni me veprimin e fundit dëshmon se nuk ia vet “letrat” të dashures së tij

Botuar nga: InfoKosova

Pas Brikendës dhe Monikës, banorët e radhës që do futen në shtëpi janë Alba, Blero, Ardi dhe Mirdoni.

Blero rikthehet në shtëpinë më të famshme në vend pasi la lojën në gjysmë për shkaqe personale, ndërkohë Alba, Ardi dhe Mirdoni, arritën të qëndrojnë brenda për një periudhë goxha të gjatë.

Të gjithë ish-banorët po futen në shtëpi për t’i rikthyer bashkë kujtimet që i nisën nga dita e parë.

Kujtojme se e dashura e Mirdonit kishte bere nje deklarat duke ia ndaluar publikisht rihyrjen ne BBVK, por duket se Mirdoni as qe e paska ‘vet’.

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT