Web Analytics

Modelja kosovare “dridh” rrjetin me fotot e fundit

Botuar nga: InfoKosova

Dikur ishte e njohur si modele dhe gazetare e sportit, por ndonëse tani është larg këtyre profesioneve, ajo vazhdon të marrë vëmendje në rrjetet sociale.

Fjala është për Gjelbrona Gashin, e cila tani është kreatore dhe dizajnere mjaft e suksesshme.

Gjelbrona  ka publikuar disa fotografi në Instagram, ku bien në sy linjat e saj përfekte, ndërsa në disa të tjera ajo ka pozuar vetëm në të brendshme në mes të borës.

Shiko foton:

Të FUNDIT