Web Analytics

‘Mos i besoni’, shoqja e ngushtё e Kiarёs kapet keq me banoren e BBVA 3

Botuar nga: InfoKosova

Lidhja e dashurise e cila u krijua mbrenda shtepise se BBVA 3 , e Bardhit dhe Sares , ka ngjallur reagime te shumta ne publik.

U perfshine edhe personat e famshem, e quditerisht te gjithe ne mbrojtje te Bardhit , e te gjithe kunder Sares.

Ne rrefimin e saj per lidhjen , ka reaguar edhe shoqja e ngushte e Kiares , Liesa, duke thene qe mos i besoni asaj , Bardhi eshte me i sinqerte’

Shiko reagimin:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT