Web Analytics

“Mos u tremb, e provojmë prapë…”, Çfarë ndodhi mes Sarës dhe Bardhit gjatë natës?

Botuar nga: InfoKosova

Sara dhe Bardhi duket se kanë krijuar më shumë afrimitet me njëri-tjetrin.

Mbrëmë ata kanë shijuar disa çastë romantike teksa ndodheshin në dhomën e gjumit.

Ata janë parë shumë të afërt dhe duke provokuar njëri-tjetrin se kush nga ata do të ishte më i guximshmi për të dhënë puthjen i pari.

Nga njëra anë Bardhi që i thotë Sarës që ka frikë se ai mund ta puthë dhe Sara që e quan këngëtarin të pa guximshëm.

Gjithashtu mbrëmë ata folën edhe për marrëdhënien e tyre brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri, “Big Brother VIP 3”.

Sara shprehet se në fillm ajo nuk e ka pëlqyer aspak Bardhin, por tani që e njohu më shumë, ka një pëlqim për të.

Ndërsa Bardhi i cili duket po bie në dashuri me Sarën, shprehet se po shijon çdo moment me të.

Bardhi: Të përdornin për të më dobësuar mua.

A të pëlqen Bardhi ty? Joo thoshe ti.

Sara: Po nuk më pëlqeje, çfarë të bëj unë.

Nuk më pëlqeje sepse nuk të kisha njohur, pse të të gënjej kot, dy muhabete kishim bërë.

Sara: Po unë kam ndenjur edhe me Meritonin, po nuk më ka pëlqyer.

Sara: Pasi të kam njohur, pak.

Bardhi: Po shijoj çdo gjë me ty, çdo moment.

Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT