Web Analytics

Mot i vranët dhe me diell, pasdite priten riga shiu

Botuar nga: InfoKosova

Për të enjten në Kosovë parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira.

Gjatë orëve të pasdites dhe mbrëmjes nuk përjashtohet mundësia për ndonjë reshje të izoluar në zona të caktuara.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 4 deri në 7 gradë Celsius, ndërsa ato maksimale prej 17 deri në 20 gradë.

Era do fryjë drejtimesh të ndryshme por më dominues do të jetë nga veriperëndimi, me shpejtësi prej 15-37 km/h. /Telegrafi/

Të FUNDIT