Web Analytics

”Motra ime”, Loredana prezanton për herë të parë motrën e saj

Botuar nga: InfoKosova

Loredana është shumë aktive në rrjete sociale duke sjellur momente të shumta nga jeta profesionale dhe private.

Ajo komentohet shpesh edhe për postimet me shumat e mëdha të parave.

Por rrallë herë e kemi parë të sjell foto të familjarëve të saj.

Së fundmi në një Insta Story ajo ka publikuar nje foto të një biondeje.

”Motra ime” ka shkruar ajo krahas fotos ndërsa nuk dihet nëse ështe me të vërtetë motra e saj apo vetëm i është referuar në këtë mënnyrë.

Ndryshe, Loredana është nënë e një vajze të quajtur Hana të cilën e ka me reperin Mozik./InfoKosova/

Shiko foton:

Të FUNDIT