Web Analytics

Mozzik aksidentohet, i rrotullohet vetura

Botuar nga: InfoKosova

Reperit njohur Mozzik, shëtitja e tij në mal nuk i shkoi edhe aq mirë.

Ai pësoi një aksident por që fatmirësisht pa lëndime.

Mozzik në rrjetet sociale ka publikuar foto dhe video nga aksidenti ku ka bërë apel për kujdes edhe në rrugët në mal.

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT