Web Analytics

Ndjehen lëkundje toke në Kosovë

Botuar nga: InfoKosova

Lëkundje toke janë ndjerë pasditën e së hënës në Kosovë.

Tërmeti kishte fortësinë prej 2.7 shkallë Rihter.

Sipas platformës Emsc, tërmeti kishte distancë 16 kilometra mes Komunës së Suharekës dhe komunave përreth.

Po ashtu 30 kilometra distancë në Komunën e Prishtinës./Telegrafi/

Të FUNDIT