Web Analytics

Ndryshe nga fotot me filtra, Gili dëshpëron me foton e fundit

Botuar nga: InfoKosova

Gili u përfol shumë kohëve të fundit për ndryshimin në pamje.

Këngëtarja e njohur humbi kilogram që e bëntë të dukej më ndryshe e bukur por jo vetëm.

Fotot e edituara që publikonte e bënin të dukej si 20 vjet.

Por së fundm ajo ka publikuar një foto të re pa filtra dhe ndryshimi është më se i dukshëm./InfoKosova/

Shiko Foton:

Të FUNDIT