Web Analytics

Në ditët e fundit të shtatzënisë, ja çka bën Kiara për të vogëlen e saj

Botuar nga: InfoKosova

Kiara Tito është në ditët e fundit të shtatzanisë së saj.

Ajo dhe Luizi duket se kanë çdo gjë gati për të mirëpritur në jetë vogëlushen e tyre.

Kiara ka treguar pjesë nga rrobat e para për vogëlushen e tyre.

Veshjet e para të një fëmije janë gjithmonë të veçanta, dhe videot e ndara nga Kiara reflektojnë këtë emocion, duke treguar zgjedhje të rrobave të buta, me ngjyra të ngrohta.

Shiko foton:

Të FUNDIT