Web Analytics

Në këtë gjendje e publikon nëna e saj Learten qysh në mëngjes

Learta Jakupi, reja e këngëtares Shyhrete Behluli ka treguar një raport të bukur me vjehrren dhe kunatat.

Por, sigurisht nuk mungojnë as pozat e shumta që ajo sjell me nënën e saj Driten.

Por, këtë herë ka qenë Drita ajo që ka publikuar në InstaStory një foto të vajzës së saj Leartes.

”Një mëngjes i bukur me zemren” ka shkruar Drita duke treguar se po e pijnë bashkë kafen e mëngjesit./InfoKosova/

Shiko foton:

Nga rubrika