Web Analytics

Në këto foto të realizuar vite më parë s’do ta njihni Donika Kadaj-Bujupin

Botuar nga: InfoKosova

Donika Kada-Bujupi është një nga fytyra politike me të komentuara për paraqitjen e saj.

Gjithashtu është komentuar për ndryshimin ndër vite.

Donika në fotot e publikuara në mediat sociale shihet e grimuar dhe e rregulluar në çdo detaj, andaj për ketë pamje qe gëzon sot ka ndikuar përkushtimi ndaj vetës qe ka.

Kujtojmë se ajo shume herë ndanë pamje me ndjekësit edhe nga vrapimi qe benë në fusha te ndryshme./kosovarja

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT