Web Analytics

Një baba shembullor si Besi, ja çfarë bënë për vajzën e tij

Botuar nga: InfoKosova

Aktori dhe këngëtari i njohur Bes Kallaku kohës së fundit është mjaftë i pranishëm në mediat rozë.

Ai ka publikuar momente më të bijën e tij Ajkën, teksa shihet duke ia rregulluar flokët.

Në video dëgjohen fjalë përkëdhelëse ku Besi i thotë Ajkës, andaj nuk kanë munguar as komentet nga ndjekësit duke e lavdëruara aktorin.

Kujtojmë se Besi ka në jetë dy fëmijë me Xhensilen./kosovarja

Shiko videon:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bes Kallaku (@bes_kallaku)

Të FUNDIT