Web Analytics

Nora Istrefi ja di rendin, ja si e shijon jetën

Botuar nga: InfoKosova

Këngëtarja e njohur kosovare, Nora Istrefi, vazhdon të jetë emër shumë i komentuar në mediat rozë, eta e saj profesionale dhe ajo private gjithmonë kanë tërhequr vëmendjen e shumë adhurueseve të saj.

Tani, ajo pas ndarjes nga Robert Berisha, është fokusuar shumë në karrierën e saj së fundi ka realizuar projektin e ri i cili është pëlqyer shumë tani Nora po vazhdon të jetë aktive në shumë koncerte të ndryshme.

Vitet e fundit Nora Istrefi është vetëm dhe po e shijon jetën si beqare.

Kemi parë që Nora ndërmerr kohë pas kohe udhëtime me familjen, të bijen, por edhe vetëm.

Këngëtarja bukuroshe nuk kursehet kur është fjala për ti dhënë vetës mundësi argëtimi e disponimi.

Kohë pas kohe, Nora del edhe për ta shijuar ndonjë gotë dhe vendet e pijet i zgjedh me kujdes.

Shiko videon:

Të FUNDIT