Web Analytics

Nuk do ta besoni çka i bëri burri Kaltrina Selimit

Botuar nga: InfoKosova

Nuk është më aq prezente me këngë e videoklipe si dikur, megjithatë publiku e njeh dhe pëlqen krijimtarinë e saj muzikore.

Edhe pse vitet ikin, koha duket se punon në favor të këngëtares Kaltrina Selimi.

Kaltrina, vitet e fundit më shumë po këndon muzikë popullore, e kryesisht është e angazhuar në dasma e ahengje.

Këndon popullore, ama Kaltrina ka pamje e stil mjaftë modern, e vitet as që po ja lënë shenjë.

Pas marteses, ajo duket ende më e freskët./kosovarja

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT