Web Analytics

Nuk është bashkëshorti, Arbanes ia mbath këpucët dikush tjeter

Botuar nga: InfoKosova

Moderatorja e njohur Arbana Osmani, është nënë mjaftë e kujdesshme për dy djemtë e saj Jonin dhe Diellin, me të cilët ka krijuar edhe një lidhje mjaftë të fortë.

Ajo në një postim në Instastory, ka treguar se djali i saj Joni po ia lidhë këpucët, ndërsa bie në sy komenti i bashkëshortit, Eduart Grishaj, teksa i thotë “Ti kam falë”.

Nga ky koment kuptojmë se ndoshta këpucët janë të Eduardit.

Ndër të tjera, ajo sërish është në pritje të ëmbël, dhe së shpejti do të bëhet nënë e një vajze.

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT