Web Analytics

Nuk ka rendesi nëse bie shi, Era Istrefi e gjen diellin dhe merr reze ne bikine

Botuar nga: InfoKosova

“Bebe” dhe “TKRKT”, janë dy hitet e publikuara për këtë verë nga Era Istrefi.

Këngëtarja duket se po e shijon suksesin e dy këngëve me te te dëgjuara në vendin tonë, shkruan InfoKosova.

Së fundi Era ka publikuar një fotografi e veshur me bikine teksa merr rreze te diellit.

Edhe pse koha në vëndin tonë, sot është me shi, ajo herë pas herë ka edhe rreze diellit./InfoKosova/

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT