Web Analytics

Nuk përmbahet Soni Malaj, fotografohet pa të brendshme

Botuar nga: InfoKosova

Është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë, e sidomos për këngët balada të saj të cilat vazhdojnë edhe sot të dëgjohen.

Përveç zërit, Soni Malaj është shquar edhe për elegancën dhe atraktivitetin e saj.

Edhe tani, Soni ka mjaftë fansa dhe është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Në fotografitë e fundit, ajo shihet e veshur me një fustan të gjatë ndërsa ekspozon këmbët e saj joshëse.

Ajo qe bie në sy është se Soni nuk ka veshur fare të brendshme.

Kaq provokuese po duket ajo /ORAinfo/

Shiko foton:

Të FUNDIT