Web Analytics

Olta Gixhari: Pa Luizin, aventura ime në BBVA2 nuk do të ishte e njëjtë

Ish banorja e Big Brother VIP Albania 2, Olta Gixhari, ka bërë një postim të gjatë për gjithë formatin ku mori pjesë.

Ajo ka falënderuar Lori Hoxhën, Sara Hoxhën, Arbana Osmanin, Eduart Grishajn dhe Lorina Mixhën.

Në fund ajo përmendi edhe Luizin e Kiarën.

Ajo tha se pa Luizin aventura e saj në BBVA2 nuk do të ishte e njëjtë.

“Ky ishte BB qe theu cdo rekord shikueshmerie, disa do ta mbajne mend si bigu i Luizit dhe Oltes disa Luizit e Kiares disa bigu i Luizit! Dhe po tani qe cdo gje mori fund dua te them nje te vertet te madhe,me ka permendur cdo dite ne shtepi pasi une ika,sot dua une te t’them dy fjale,aventura ime pa ty Luiz nuk do ishte e njejte,ti ma ke veshtirsuar dhe ma ke zbukuruar rrugetimin tim! Ishte kenaqesi te “luftoja” kunder teje”, ka shkruar Olta në një postim në Instagram.

Postimi i plotë i Oltës:

Ja dhe BB zyrtarish mbaroi! Faleminderit me zemer publik i dashur per mbeshtetjen,komentet,sygjerimet, perqafimet dhe vemendjen qe me keni kushtuar.

Faleminderit dhe ju qe me stoicizem me urryet deri diten e fundit,faleminderit qe u perfshite kaq shume

Do ta ruaj gjate ne mendjen time si nje eksperienc te cmuar,ku perjetova emocione te medha lot,zhgenjim,gezim,te papritura e surpriza.

Ju kerkoj ndjes per cdo here qe e kam kaluar masen

Faleminderit stafit te panumurt qe u kujdesen per ne pa kursyer veten e tyre.

Faleminderit @lorihoxha @sarahoxhaaa @arbanao @eduartgrishaj @lorinamixha qe me bete pjese te eksperiences me te cmendur e me te bukur te jetes sime, Faleminderit qe me duruat.

Ky ishte BB qe theu cdo rekord shikueshmerie, disa do ta mbajne mend si bigu i Luizit dhe Oltes disa Luizit e Kiares disa bigu i Luizit! Dhe po tani qe cdo gje mori fund dua te them nje te vertet te madhe,me ka permendur cdo dite ne shtepi pasi une ika,sot dua une te t’them dy fjale,aventura ime pa ty Luiz nuk do ishte e njejte,ti ma ke veshtirsuar dhe ma ke zbukuruar rrugetimin tim! Ishte kenaqesi te “luftoja” kunder teje.

Ju dua shume Shihemi ne projekte te tjera, jashte kuadrit te lojes qe sot e tutje”.

Nga rubrika