Web Analytics
E diel, 26 Maj, 2024
18.3 C
Pristina

Olta Gixhari po i lakmon të kaluarës së saj, habit me postimin!

Aktorja Olta Gixhari, po bën valë në mediat sociale pas një postimi të papritur në Instagram.

Ajo ka ndarë disa foto të vjetra ku ajo shfaqet me një fizik në formë të shkëlqyer dhe ka shoqëruar postimin me një mesazh intrigues:

“Sa të bëhem prapë kështu, deri në verën tjetër do të përdor fotot e verës së kaluar. Silluni si të po i shihni për herë të parë këto foto, ju lutem.”

Postimi i saj ka shkaktuar një reagim të mahnitshëm në rrjetet sociale, duke sjellë në vëmendje ndryshimin e dukjes së saj dhe lakminë për të rikthyer atë periudhë të shkëlqyer.

Në të njëjtën kohë, ky postim tregon edhe një sërë ndjenjash dhe refleksionesh që modelja ka për të kaluarën e saj, ndërsa ajo eshte ne muajt e fundit te shtatzenise.

Shiko foton:

Të fundit