Web Analytics

Oltës i del gjoksi aksidentalisht në foto, ajo nuk e vëren dhe e publikon në Instagram

Olta Gixhari është ndër aktoret më të dashura dhe më të njohura për publikun tonë.

Ajo u bë akoma më e përfolur pas daljes nga Big Brother VIP Albania.

Në fotot e fundit, shihet se në fund të bluzës së shkurtër asaj i ka dalë shumë gjoksi.

Duket sikur ajo nuk e ka vërejtur dhe e ka publikuar në Instagram, ose ndodhta edhe e ka bërë me qëllim./ORAinfo/

Shiko foton:

Nga rubrika