Web Analytics
E martë, 28 Maj, 2024
16.9 C
Pristina

Pa muskuj dhe me bark, Don Xhoni habit me pamjen e re

Reperi shqiptar Don Xhoni është mjaftë aktiv në mediat sociale.

Ai ka habitur ndjekësit së fundmi me një nga postimet e tij.

Teksa ndodhet në Bruksel me pushime, atë jemi mësuar ta shohim gjithnjë në top formë dhe të tonifikuar.

Por duket se reperi këto pushime po i shijon kaq shumë, sa shihet që ka marrë disa kg dhe nuk i dallohen më muskujt e barkut si dikur.

Shiko foton:

Të fundit