Web Analytics

Pa pik mëshire, Dj Dagz sëmurët në restaurant, ky është reagimi i Einxhel

Einxhell Shkira është ylli i “Big Brother VIP 1”, vajza e cila e meritoj bindshëm finalen e këtij spektakli.

Gjatë rrugëtimit të saj në shou, Einxhell ishte përballur me shumë të papritura të pakëndshme.

Ama, e fitoi edhe dashurinë e jetës, Dj Dagzin, me të cilin tashmë ka edhe një djalë dhe jetojnë bashkë të lumtur në Prishtinë.

Einxhell ne Instastory ka postuar momente nga një darkë me Dagz dhe ka nxjerr një çast kur ai nuk po ndihej mirë./kosovarja

Shiko foton:

Nga rubrika