Web Analytics

Pak kohë pasi doli nga Big Brotheri, Kiara Tito zbulon një sekret

Botuar nga: InfoKosova

Kiara Tito është një ndër moderatoret më të njohura dhe më të dashura për publikun.

Ajo u bë akoma më e njohur pas hyrjes në Big Brother VIP Albania dhe lidhjes e martesës me artistin, Luiz Ejlli.

E së fundi ajo ka marrë një mori projektet mbi vete, ku një ndër to është edhe një fotosesion.

Përmes një postimi, Kiara Tito ka zbuluar pjesë nga ky realizim i saj./ORAinfo/

Shiko postimin:

Të FUNDIT