Web Analytics

Pas daljes nga BBVK, Vesa bën operacione plastike?!

Botuar nga: InfoKosova

Vesa Vllasaliu , tashmë ish banore e shtëpisë së Big Brother Vip Kosova u bë mjaftë e njohur për shkak të lidhjes së saj të dashurisë dhe tradhëtisë që ia bëri ish I fejuari I saj.

Mjaftë followersa e mjaftë e pëlqyer nga publiku por jo aq active në shtëpi.

Doli pak shpejtë nga gara mirëpo Vesa e paska marrë me sportivitet.

Pas daljes publikoi një foto e cila shihej se ishte në Stamboll.

U aludua mjaftë shumë se ajo ‘braktisi’ Kosovën për të jetuar atje , mirëpo Vesa paska shkuar për një arsyje krejt tjetër.

Ajo që ra në sy mbrëmë në skenën e BBVK ishte gjoksi I Vesës I cili kishte ndryshuar , duket që Vesa paska bërë një ndërhyrje estetike për të zmadhuar gjoksin ./VEQSHQIP/

Shikojeni vidoen më poshtë dhe binduni:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by vesa’s fan ❦ (@iloveuvesa)

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT