Web Analytics

Pas dy vitesh Blero përballet me Afronen – ish çifti sy më sy

Botuar nga: InfoKosova

Blero dhe Afrona Dika dikur ndër çiftet më të njohura të estradës, prej dy vitesh i kanë ndarë rrugët mes vete.

Pas një kohe të gjatë, ish çifti kanë vendosur të përballen me njëri tjetrin.

Blero e Afrona do të thonë të gjitha në podcastin e Dikes.

Kjo do të jetë përballja më e fortë në shoubiz./Kosovarja

Shiko videon:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by TalkwithAfrona (@talkwithafrona)

Të FUNDIT