Web Analytics
E martë, 28 Maj, 2024
16.9 C
Pristina

Pas këtij veprimi, familja e Meritonit ka pranuar lidhjen me Ilnisën

Teksa Meritoni dhe Ilnisa krijuan një lidhje brenda shtëpisë së ‘BBV3’, u duk sikur familjarët e tyre jashtë nuk ishin dakort për këtë lidhje.

Për aq kohë sa Ilnisa ishte brenda shtëpisë, ajo nuk u postua në asnjë moment në llogarinë personale të Instagramit të Meritonit, madje dhe në pamje që mund të kenë qenë të dy, fotografia është prerë dhe është postuar vetëm Meritoni.

Teksa mbrëmjen e djeshme Ilnisa surprizoi partnerin e saj në shtëpinë e ‘BB’, ditën e sotme, në profilin e Meritonit, aktualisht banor në format, u postua një video me momente romantike të çiftit gjatë takimit të tyre në spektakël.

Shiko fotot:

Të fundit