Web Analytics
BallinaSHOWBIZPas kritikave në rrjet Fifi publikon video me Adisin nga krevati

Pas kritikave në rrjet Fifi publikon video me Adisin nga krevati

Ndjekësit në rrjetet sociale duket se po e paragjykojnë lidhjen e Fifit me partnerin e saj, Adisin (ish bashkëshortin e Adrola Dushit)… Jo më kot këngëtarja e hitit “Diell” ka postuar njëra pas tjetrës statuse sqaruese për publikun në profilin e saj në Instagram.

Dhe “creme de la creme” e gjithë kësaj historie është edhe një video e fundit që këngëtarja ka postuar nga shtrati së bashku me partnerin e saj, si një mesazh për të gjithë ata që nuk kanë besim tek lidhja e tyre dhe për tu treguar të gjithëve se ata janë shumë të lumtur krah njëri-tjetrit.

Lidhja e Fifit dhe Adisit nisi menjëherë pasi këngëtarja e njohur doli nga Big Brother.

Fifi ka preferuar që këtë raport ta jetojë siç ajo ka dashur duke mos e mbajtur të fshehtë nga mediat dhe ndjekësit e saj, prandaj dhe poston foto e video me partnerin nga përditshmëria, puna, pushimet e gjithçka.

Rrjetet Sociale

630,561FansaPëlqeje
28,204NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit