Web Analytics

Pas problemeve të mëdha me shtetin, Mozziku merr vendim që ta lëshojë Kosovën

Botuar nga: InfoKosova

Mozzik është një ndër reperët më të njohur dhe më të dashur në vend.

Ai pos për projekte, është përfolur shumë edhe për jetën e tij private.

E tashmë Mozziku është shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Përmes fotografisë së fundit, ajo ka treguar se pas problemeve me shtetin, ai ka vendosur të shkojë në Pragë./ORAinfo/

Shiko foton:

Të FUNDIT