Web Analytics

Pas videos së bujshme, Egla bën reagimin e parë në rrjetet sociale

Botuar nga: InfoKosova

Në vetëm 24 orë, aktorja Egla Ceno ka arritur të marrë vëmendjen e gjithë publikut edhe pse u skualifikua një ditë më parë nga loja e “BBV3”.

Pas videos në faqen zyrtare të formatit, ku ngrihen dyshime për rikthimin e saj në shtëpi, aktorja ka reaguar për herë të parë në faqen e saj zyrtare të Instagram.

Siç tashmë e dimë rrjetet e saj sociale menaxhohen nga të afërm dhe dukshëm një detaj i tillë vërehet edhe nga mënyra sesi zgjodhi të reagonte pas bujës së sotme.

“Mam jam ok”, shkruan ajo në postim.

Pritet të zbulohet në spektaklin e nesërm se çfarë vërtetë do të ndodhë me të.

Shiko videon:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Egla Ceno (@egla_ceno)

Të FUNDIT