Web Analytics

Pasi u puthën në buzë, Meritoni ia thot në sy Ilnises: Riken e kam shoqe, ty të kam motër (VIDEO)

Botuar nga: InfoKosova

Mbrëmjen e djeshme, në programin “Big Brother Vip”, pas Prime Ilnisa dhe Meritoni, kanë diskutuar gjatë për xhelozitë kundrejt Rikes.

Por në momentin që ne mendonim se kishim çiftin e parë, Meritoni përmbysi gjithҫka.

Ai i ka thënë Ilnisës të ndalonte me atë xhelozi duke shtuar; “Riken e kam shoqe, ty të kam motër”!

Pra mos ndoshta Meritoni ka dashur të dalë kështu nga kjo marrëdhënie?

Afrimiteti i tyre nuk përkonte aspak me marrëdhënien motër-vëlla.

Shiko videon:

 

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT