Web Analytics
E diel, 26 Maj, 2024
20.9 C
Pristina

Patrisi dhe Nora janë më miq se kurrë, ja detajet

Nora dikur e kishte kunat, por si duket ende gëzojnë respekt për njëri tjetrin.

Këtë na la ta kuptojmë vetë Patrisi me pëlqimin që i bëri Norës në foton e fundit të instagramin.

Gjithashtu personazhet në fjalë e ndjekin njëri tjetrin në rrjetet sociale, ani pse Roberti vëllau i Patrisit nuk e ndjekë as ish-gruan e tij e as të vëllait.

Ndjekësit aludojnë për një rikthim të mundshëm të ciftit, por për ta kuptuar këtë na mbetet të presim, shkruan “Kosovarja”.

Shiko foton:

Të fundit