Web Analytics

Plas keq sherri në fytyrë mes Julit dhe Romeos (Video)

Botuar nga: InfoKosova

Juli: S’të kanë dënuar as ty.

Ke marrë banane ia ke çuar te koka e krevatit njerëzve.

Ti e ke filluar këtë lojë.

“Vëllai i madh” mori një vendim të ashpër për banorët e shtëpisë së “Big Brother VIP” gjatë ditës së sotme.

Atyre iu ndalua përdorimi i frigoriferit deri në një vendim të dytë.

Mirëpo kjo situatë ka nxitur debate të forta mes banorëve, përfshirë Julin dhe Romeon, të cilët kanë debatuar me tone të ashpra me njëri-tjetrin.

Pamjet janë bërë menjëherë virale në rrjet.

Shiko videon:

Të FUNDIT