Web Analytics

Prekni hundën që mos t’i bini mësysh Kiarës në këto foto

Botuar nga: InfoKosova

Kiara Tito është një ndër moderatoret më të dashura për publikun.

Ajo u bë akoma më e dashur pas martesës së saj me Luizin e sidomos pas lajmit se është në pritje të ëmbël.

Kiara është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Së fundmi ajo shihet se ka realizuar një fotosesion dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Shiko foto:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT