Web Analytics

Prime’i i Big Brother filloi ndryshe sonte, ja arsyeja

Botuar nga: InfoKosova

Dje është shënuar Dita Ndërkombëtare e Gruas.

Kjo ditë është shënuar edhe në shtëpinë e Big Brother.

Në Prime’in e saj Ledion Lico ka uruar gratë e shtëpisë për këtë ditë.

“Faleminderit që na keni bërë të njohim grat të jashtëzakonshme.

Jo vetëm kur vjen puna te talenti.

Por, edhe kur vjen puna për të mirën që keni brenda. Jeni shumë të bukura brenda dhe jashtë”, ka thënë ai.

Të FUNDIT