Web Analytics

Prishet raporti mes çiftit? Sara i bërtet ashpër Bardhit: Mos më fol më

Botuar nga: InfoKosova

Produksioni me anë të një zarfi të bardhë ka njoftuar banorët që sonte do të organizohet një dasëm në spektaklin televiziv “BBVA3”.

Nga votat e banorëve ka rezultuar që çifti që do të martohet sonte janë Ilnisa dhe Meritoni, kjo ka bërë që Sara të shpërthejë ndaj Bardhit.

Sara i bërtet Bardhit duke e akuzuar se vota e tij ka bërë që Ilnisa dhe Meritoni të dalin në Prime me dasmën e tyre. Sara ka shkuar më tej teksa është shprehur se Bardhi po i prish lojën.

Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT