Web Analytics

Pse nuk të zgjasin lidhjet? Dafina befason me përgjigje

Botuar nga: InfoKosova

Dafina Zeqiri, një këngëtare shumë e njohur për publikun shqiptar, ka treguar sa më shumë detaje rreth jetës së saj private.

Një pyetje e ardhur prej publikut për të siç duket e ka vendosur pak në siklet këngëtaren pavarsisht se ajo nuk nguroi ti përgjigjej.

‘Pse nuk i zgjasin lidhjet Dafinës’- ishte pyetja që dikush shkruajti për të.

‘Edhe unë jam njeri si çdo person tjetër.

Unë tani e kam pak të vështirë të takoj dikë, ta njoh, se unë jam figurë publike dhe njerzit të shikojnë për interesa të ndryshme.

Unë nuk kam qejf që jeta ime personale të jetë publike, do të kisha qejf dhe unë të dilja si çdo individ tjetër.

Lidhja ime e fundit ka qenë 4 vite dhe kur e bën publike njerëzve ju duken 4 vite si 1 muaj.

Dhe shumë thjeshtë kam vendosur të jetoj jetën time jashtë kamerave, se boll po duhet të ruhemi prej gjithçkaje.’- është shprehur Dafina në emisionin Radar me Edita Dolin në Radio Dukagjini.

Shiko videon nga minuta 18:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT