Web Analytics

Publikohet video/ Luizi dhe Donaldi me këngë te re në bashkpunim

“2 shotsa”, titullohet kenga e re e cila shume shpejte do te publikohet nga fituesi i Big Brother Vip Albania 2, Luiz Ejlli dhe ish banori me i komentuar i BBV1, Donald Veshaj.

Ky i fundit e ka bere te ditur kete permes nje video te publikuar ne llogarine e tij instagram, duke njoftuar se kenga e plot do te publikohet te pemten, shkruan InfoKosova.

Sipas Veshaj, kenga eshte punuar nga kengetari Elgit Doda.

Kujtojme se gjate kohes sa ishte Donaldi mysafir ne shtepine e BBVA2, Luizi i kishte thene “do bejme nje kenge kur dalim, cmimi i pare me cmimin e dyte/InfoKosova/

Shiko videon:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 🤘 ARTIST (@donaldveshaj)

Nga rubrika