Web Analytics

Reagon Elgit Doda pas pajtimit të Romeos dhe Heidit

Botuar nga: InfoKosova

Romeo dhe Heidi pas një periudhe me ulje ngritje në marrëdhënie, më në fund kanë gjetur qetësinë dhe janë rikthyer në krahët e njëri tjetrit.

Ky veprim është komentuar nga shumë fytyra publike, por nuk ka munguar as reagimi i mikut të Romeos, Elgiti.

“Të thash mos te vij aty mrena” është shprehur Doda.

Andaj nga kjo kuptojmë që këngëtari është përkrahës i lidhjes së çiftit.

Shiko videon:

Të FUNDIT