Web Analytics
E hënë, 27 Maj, 2024
13.4 C
Pristina

Reagon Jonida Maliqi pasi Romeo deklaroi qё e ka dashur shumё (FOTO)

Romeo Veshaj dhe Jonida Maliqi sic edhe dihet kane qene nje nga ciftet me te dashura per publikun.

Ata u ndane dhe secili vazhdoj rrugen e tyre.

Sot tek pyetjet anonime Romeo u pyet nese fama I ka ardhur pikerisht nga Jonida Maliqi, ai u pergjigj qe nuk besoj dh ender te tjerash tha se e kam dashur shume.

Jonida Maliqi ka bere me dije qysh ne fillim se po e percjell kete edicion te Big Brother, dhe menjehere pas deklarates se Romeos ka shperndare nje foto ne gjuhen italiane ku thuhet ‘Unë nuk i besoj askujt dhe çdo ditë kam një arsye për të vazhduar të mos besoj’.

Kjo thenje ishte direkte per Romeon ?/VEQSHQIP/

Shiko foton:

Të fundit