Web Analytics

Reagon Santiana pasi Edona e quajti k*rvë

Botuar nga: InfoKosova

Ditё mё parё kanё qarkulluar nё rrjetё video tё ndryshme teksa Edona flet fjalё tё rёnda pёr Santianёn.

Por si duket ish banorja nuk e ka fare problem dhe po i pёlqen kur te tjerёt flasin pёr tё./VEQSHQIP/

Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT