Web Analytics

Reja e saj shkon në pushime, Gili përmallohet, ja me çfarë fjalë e përshkruan

Botuar nga: InfoKosova

Gili është një ndër këngëtaret më të njohura dhe më të dashura për publikun tonë.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në muzikë, me projekte të suksesshme.

Gili është edhe shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në postimin e fundit ajo ka publikuar një fotografi të rejës dhe nipit të saj nga pushimet.

‘Dy zemrat e mija’ ka qenë përshkrimi qe Gili i ka bërë këtij imazhi.

Duket se Gili ma një lidhje të veçantë me nusen e djalit. /ORAinfo/

Shiko foton:

Të FUNDIT