Web Analytics

Ribashkohen Blero dhe Afrona, shihen bashk në Prishtinë

Botuar nga: InfoKosova

Këngëtari i njohur Blero ka vendosur t’i kthehet dashurisë së vjetër.

Blero dhe Afrona pas një të kaluare të gjatë, si duket kanë vendosur t’i bashkojnë sërish rrugët.

Blero dhe Afrona dje janë parë së bashku në Prishtinë.

“Blero u kthy me Afronën, e kam parë në taksi duke hyp”, ka thënë Nur Alkhazali në emisionin “Dita e re”.

Ndryshe, ditë më parë është raportuar se Blero, është ndarë nga e dashura e tij e re të cilën e kishte përmendur shumë si ‘Bebe’ gjatë qëndrimit në Big Brother.

Shiko videon nga minuta 1:35:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT