Web Analytics

Rike është pseudonimi, ja cili është emri i vërtetë i banores seksi (VIDEO)

Botuar nga: InfoKosova

A e dini se emri i vërtetë i konkurrentes së Big Brother VIP, Rikes në fakt nuk është Rike?

Vetë ajo ka treguar se Rike është pseudonim dhe se emri i vërtetë është Nife!

Ajo thotë se emrin Nife por edhe Rike, ia kanë vënë sipas gjyshes së saj.

Rikja ua ka treguar disi e sikletosur historinë e emrit të saj banorëve pasi mendonte se ata do qeshnin.

Shiko videon:

@bigfamily427

Te kishe ndryshuar pseudonimin te pakten 😅😅 #bbvipalbania #bigbrother #bigbrothervipalbania #rikeroci #donaldveshaj #foryou #romeoveshaj #artakabashi

♬ original sound – BigFamily

 

Të FUNDIT