Web Analytics

Rikthehet Sara Gjordeni më e fuqishme se kurrë

Botuar nga: InfoKosova

Sara Gjordeni dhe Bardhi romancën e tyre e filluan brenda në ‘Big Brother VIP Albania’.

Pak javë me parë Sara është larguara nga rrjetet e saj sociale, arsyeja nuk është bërë e ditur.

Ndërsa sot Sara ka filluar të jetë aktive ku ka publikuar disa momente me Bardhin.

Kujtojmë se çifti janë në prirje të ëmbël ku së shpejti do të bëhen prindër.

Shiko foton:

Të FUNDIT