Web Analytics
E martë, 28 Maj, 2024
16.9 C
Pristina

Rita dhe Fidani po martohen, ky detaj i tregon të gjitha

Rita dhe Fidani janë çifti mjaftë i dashur për publikun shqiptarë.

Çifti pak orë me parë kanë publikuar një pjesë nga kënga e tyre e re qe do të publikojuni së shpejti.

Nga ky detaj ndjekësit kanë aluduar se mos është kjo kënga që çifti do të këndojnë në dasmën e tyre.

Shiko videon:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 🎼RITA HAZIRI (@ritahaziri)

Të fundit